«Пресс-конференция управляющего партнера MLS group»

«Пресс-конференция управляющего партнера MLS group»

Пресс-конференция управляющего партнера MLS group, ведущего социолога Запорожского региона, Надежды Кузьмичёвой.

Тема: «Социально-политический мониторинг г. Запорожье: динамика изменений общественного мнения. Раунд №3»

На пресс-конференции будут представлены результаты опроса, проведенного с 12 по 19 сентября 2016 г., среди жителей города по актуальным и злободневным вопросам, которые волнуют запорожцев. Среди освещаемых вопросов: сравнительные оценки работы патрульной полиции в Запорожье; отношение горожан к проблемам в городе, к установке МАФов и экологической ситуации; оценка изменений в Запорожье; отношение к деятельности мэра города; электоральный баланс потенциальных кандидатов на пост мэра города; уровень поддержки запорожцами политических сил и другие вопросы.

Ключевой докладчик – Надежда Кузьмичёва, управляющий партнер компании MLS group Запорожье.

Фотогалерея

Пост-релиз

«Соціально-політичний моніторинг м. Запоріжжя: динаміка змін громадської думки». Round # 2.

Організатор дослідження: MLS group, напрямок маркетингових досліджень та консалтингу

Ключовий доповідач: керуючий партнер MLS group, соціолог Кузьмичова Надія

Контактна інформація організатора дослідження:
69057, м. Запоріжжя,
пр. Соборний 158, оф. 245
www.mlsgroup.com.ua
research@mlsgroup.com.ua
+380 97 7213496
+380 50 2826894

Компанією MLS group з 7 по 12 червня був проведений другий раунд власного соціально-політичного моніторингу м. Запоріжжя з актуальних питань, що стосуються нашого міста. Збір даних здійснювався методом телефонного опитування абонентів усіх мобільних операторів та стаціонарних телефонів у віці від 18 років. Тип вибірки: стратифікаційна, квотна, випадкова на етапі відбору респонденту. Параметри квотування: стать, вік. Всього було опитано 825 осіб. Рівень досяжності респондентів склав 41%. Похибка вибірки: +- 3,4%.

Перші два місяці роботи Нової Патрульної Поліції у нашому місті більшістю запорожців (47,2%) оцінюються на «відмінно» та «добре», В той же час більше ніж у 50 відсотків мешканців м. Запоріжжя, Нові патрульні поліцейські викликають позитивні емоції, серед яких домінує тріада – захищеність, впевненість, спокій. При цьому варто зазначити, що запоріжці мають завищені вимоги до нових поліцейських, покладаючи тепер саме на них питання зниження рівня злочинності у місті. Подібні очікування мають ризик перетворитись на розчарування у випадку неефективного функціонування інших складових правоохоронної системи.
За два місяці роботи Нової Поліції кожен восьмий запорожець (11,7%) у віці старше 18 років безпосередньо був учасником взаємодії із новими патрульними – або сам викликав поліцейських, або був зупинений ними. При цьому дії нових поліцейських більшістю оцінюються на 4 та 5 балів за шкалою професійності.
Говорячи про зміни, які відбулись у м. Запоріжжя з моменту обрання нової міської влади, близько 48% опитаних констатують їх відсутність, в той же час ще майже 40% говорять про відчутність певних позитивних зрушень, а от погіршення ситуації вбачають 8,7% опитаних. За останній квартал фіксується тенденція до підвищення рівня визначеності запоріжців зі своєю оцінкою того, що відбувається у місті.
Якби вибори міського голови відбулись наступної неділі, то 41,7% запоріжців проголосували би за Володимира Буряка, 17,5% опитаних ймовірно відмовились би від участі у виборах, ще 24,4% вагались з вибором конкретної кандидатури. Мерські рейтинги решти претендентів на відповідне крісло у 2015 році, а також діючих народних депутатів та політичних діячів коливаються у межах від 0,2% (А.Гамов, Т.Книш) до 3,2% (М. Фролов).

А от на вибори до Верховної Ради України у разі, якби вони відбулись найближчої неділі, мінімум 27% містян не скористались би своїм активним виборчим правом, ще 16% підтримали би Опозиційний блок, 9% Батьківщину, майже 8% БПП, 7% Самопоміч і замикає п’ятірку лідерів Радикальна партія Олега Ляшка з 5% підтримки запоріжців

 

СМИ о нас

%d такие блоггеры, как: