Перший міжнародний форум інтеграції та кооперації «InCoForum» у виставковому центрі «Козак-Палац»

Перший міжнародний форум інтеграції та кооперації «InCoForum» у виставковому центрі «Козак-Палац»

11 та 12 жовтня у тематичних секціях та засіданнях загалом взяли участь понад 1500 учасників, до Запоріжжя завітали більше 40 авторитетних експертів з України, Австрії, Білорусі, Німеччини, Казахстану, Канади, Китаю, Македонії, ОАЕ, Польщі, Чехії та багатьох інших країн.
Столе Змейкоскі, Надзвичайний та Повноважний Посол Македонії в Україні – вперше відвідав наше місто. Він переконаний: такі заходи, як Форум – дієвий інструмент розвитку міжнародної співпраці:
– Договір про вільну торгівлю між нашими країнами існує з 2001 року. Проте, на сьогодні ми не використовуємо в достатній мірі цей документ. Такі заходи як InCo Форум формують передумови для подальшої плідної роботи. Ми завжди відкриті для надання інформації та допомоги бізнесу!
Почесний консул України в м. Падуя (Італія) Марко Тозон впевнений:
– Цедуже важливийФорум,адже сьогодні необхідним є проведення реформ, що наблизять Україну до ЄС, дадуть людям зрозуміти необхідність та важливість цих процесів.
Аграрії та промисловці, представники місцевих громад та владних структур, керівники великих індустріальних підприємств, успішні власники бізнесу та підприємці-початківці – захід об’єднав в один час та в одному місці тих, хто формує сьогодення економіки регіону та закладає підвалини майбутнього.
Форум продемонстрував, що Запорізький регіон та Україна – цікаві та бажані учасники міжнародної економічної співпраці. Під час гала-сесії регіональний бізнес зустрівся з численними іноземними дипломатами та підприємцями, представниками зарубіжних асоціацій з підтримки бізнесу.
У ході робочої поїздки до Запорізької області Форум відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Високий гість підкреслив особливе значення міжнародних конгресних бізнес-заходів для розвитку економіки України та зазначив, що завдання влади полягає в тому, аби створити сприятливі умови, надавати відповідний сервіс та знищити будь-які перепони при залученні інвесторів.
Заявити про проблемні питання та обговорити шляхи їх вирішення можна було і на тематичних сесіях у перший день роботи Форуму. Бізнесмени та галузеві фахівці, представники законодавчої та виконавчої влади акцентували увагу на питаннях аграрного ринку, промисловості та децентралізації.
Наступного дня – вже за участю закордонних експертів та представників міжнародних програм – обговорювали питання розширення географії експорту українських компаній, інтеграції у світове співтовариство, інструменти підтримки та фінансування експортно-імпортної діяльності.

 

Фотогалерея

СМИ о нас

В Запорожье открылся «InCo Forum»

Владимир Гройсман посетил “InCo Forum” в Запорожье.

Владимир Буряк надеется, что Запорожье станет мини-Давосом.

В Запорожье «InCo Forum» вышел за рамки региона.

Міжнародний форум з питань інтеграції та кооперації «InCo Forum» у Запоріжжі.

В Запорожье открылся Международный форум интеграции и кооперации InCo Forum (фоторепортаж).

INCOFORUM – ВІДПРАВНА ТОЧКА ДО ПОДАЛЬШОЇ РОБОТИ.

INCO FORUM ПІДТВЕРДЖУЄ СТАТУС АВТОРИТЕТНОГО МІЖНАРОДНОГО ЗАХОДУ.

УЧАСНИКИ МІЖНАРОДНОГО ФОРУМУ INCO FORUM РОЗПОЧАЛИ РОБОТУ У СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ СЕКЦІЯХ.

У Запоріжжі відкрили бізнес-форум – чекають на прем’єра,

Сегодня, 11 октября, открылся международный инвестиционный форум «InCo Forum».

Григорий Самардак на “InCoForum”: «Нам нужно правильно, разумно, дальновидно реализовать потенциал Запорожской области».

ЗАПОРОЖСКИЙ «INСO FORUM» СТАНЕТ МИНИ-ДАВОСОМ.

Премьер-министр Украины Владимир Гройсман прибыл в Запорожье. Свою рабочую поездку он начал с посещения форума “InCo Forum”.

КАК ПРОШЕЛ «INCOFORUM» В ЗАПОРОЖЬЕ.

ЗАПОРОЖСКИЙ «INСO FORUM» СТАНЕТ МИНИ-ДАВОСОМ.

 

Телеканалы

Алекс

TV5

%d такие блоггеры, как: